Сергій Притула зробив чергове звернення: ” Тобто це все я можу, а на роботу у парламенті мені, на думку певних виборців, зазіхати не можна, бо це місце для касти обраних, чи що?!!”

На своїй сторінці у Фейсбук Сергій написав:

Притула, чого ти пхаєшся в ту Раду? Кожем має займатися свїм ділом! Ти не політик! Що ти там зможеш, ти що маєш досвід?
І дійсно, я ніколи в житті не мав досвіду «кнопкодавства», мене ніколи не «штирило» під час сесії ВР, я не спав, коли треба було голосувати і, тим більше, не перевіряв чи на місці геніталії у прем‘єр-міністра!
І знаєте що? В разі мого потрапляння у Парламент, подібного досвіду я і не набуду!
Я міг закінчити школу із золотою медаллю та бути ненайгіршим випускником Малої Академії Наук України. Я міг очолити студентський страйк у рідному ВУЗі, коли нам нав‘язували ректором члена СДПУ(о). Зайти в команду КВН актором другої лінійки, а через рік стати її капітаном. Приїхати з Тернополя до Києва і за пару років вибитись у топ-5 ведучих країни та зробити найуспішніше скетч-шоу в історії України. Створити і розвивати єдине україномовне гумористичне шоу за 28 років незалежності. Утримувати реабілітаційний центр для ветеранів у Тернополі і волонтерити в міру своїх можливостей, але достатньо помітно для багатьох підрозділів ЗСУ. Тобто це все я можу, а на роботу у парламенті мені, на думку певних виборців, зазіхати не можна, бо це місце для касти обраних, чи що?!!
Сам я і дійсно, вряд чи справлюся. Тому йду в складі найкрутішої команди з усіх політсил, які претендують на присутність у ВР
цьогоріч!
Все у ваших руках, друзі. Розраховую на вашу підтримку!
Щиро ваш, #29 у списку партії «Голос», Сергій Притула!

Знайшли помилку?
Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Сергій Притула зробив чергове звернення: ” Тобто це все я можу, а на роботу у парламенті мені, на думку певних виборців, зазіхати не можна, бо це місце для касти обраних, чи що?!!”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: